Louisa-Muscatine Falcons
2021-2022 2nd Semester Honor Roll for Louisa-Muscatine Jr/Sr High School
 
7th Grade
Jesse Backes
Savannah Bartosh
Jonathan Bjerken
Ryleigh Briggs
Chelsea Call
Ryan Chamberlain
Khloe Chick
Aubrey Clester
Oscar Cline
Kurtis Corbin
Kaylie Davis
Emily Degner
Elizabeth Dieckman
Grace Downey
Macey Hackett
Halle Harsch
Ella Howell
Owen Klocksiem
Teagen Lamb
Baylie Laymon
Payton Laymon
Maelee Martinez
Natalie McCleary
Kambrie Miller
Isabella Moedano
Abigail Mohror
Kendyl Morgan
Kylie Morrison
Ella Mullikin
Kaylee Nguyen
Mavorik Ossian
Jersey Ramer
Lexi Ramer
McKinsie Reeves
Brody Runnells
Ava Ryan
Hailey Sneddon
Riley Stephens
Drea Townsend
Katrina Wheeler
 
8th Grade
Alexander Berry
Allyson Burmeister
Hayden Cantrell
Kael Cook
Alexis Coulter
Lillian Culp
Adrien DeMayo
Jacob Downey
Kiki Enriquez
Nolen Gabriel
Curtis Giberson
Kamdyn Hahn
Karlee Harris
Aria Holladay
Kallie Kemper
Colton Kennedy-Laymon
Hannah Kissell
Sedric Lamb
Kyndall Lopez
Chase Loving
Jack Machlan
Ayden Martinez
Ernest Mathis
Brooke McCleary
Molly Mills
Aidan Moreno
Taylor Morrison
Miley Ossian
Leonard Rader IV
Kennedy Rife
Hayden Riggan
Samantha Schreiner
Avery Scott
Wyatt Skidmore
Jillian Sneddon
Druzella Sorrowfree
Addison Stecher
Lea Stewart
Addison Wagner
Owen White
Mason Zaehringer
 
9th Grade
Ashley Abernathy
Elizabeth Arkon
Richard Backes
Mackenzie Baraks
Nicholas Beesley
Dillon Bishop
Drake Bishop
Molly Bramble
Jack Butler
Cadence Chamberlain
Kaylie Clemmer
Benjamin Coder
Madilyn Eichelberger
Gracie Graves
Zayden Herlein
Kyndra Johnson
Jadelynn Johnson-Brown
Madilynn Lacina
Emma Lamp
Kimberly Madson
Marty Massey
Kaleb Reyes
Joslynn Rickey
Bailey Runnells
Breanna Skillin
Isabel Stout
Faith Strause
Laura Sywassink
Kamryn Taylor
Gabriel Wheeler
Mason Whitcomb
 
10th Grade
Makenzie Allison
Skyler Beck
Madison Bieri
Cheyenne Call
Ashton Coder
Kynzee Dahnke
Dawson Downing
Yvett Enriquez
Maison Gerdts
William Hoopes
Ashley Hutmacher
Cameron Ibbotson
Olivia James
Hannah Jordan Anderson
Colten Lessenger
Remi Lessenger
Olivia Michael
Gavin Mills
Riley Norwood
Natalie Osborn
Brooklyn Skidmore
Jadyn Snyder
Avery Stanford
Morgan Stecher
Parker Stender
Gage Strong
Drake Townsend
Matthew Truitt
Braedyn VanAuken
Gabriella Vega
Kyley Wagler
Tyson Wedekind
Rylee Zaehringer
 
11th Grade
Nathan Bartenhagen
Arianna Bishop
Aidan Cline
Rylee Cole
Jonathon Cox
Logan Hafner
Sadie Johnson
Isabelle Keiser
Spencer Kessel
McKenzie Kissell
Jersey Lessenger
Bryson Madriz
Madalyn Preston
Kendal Pugh
Taylor Reeves
Scott Rose
Emma Rosenboom
Emilee Salek
Emma Seefeldt
Grandiville Strong
Alexander Torres
Dagan Wagner
Kellan Walsh
Dylan Wilkinson
Jazmin Williams
Madison Winn
Alyson Ziegenhorn
 
12th Grade
Austin Adams
Jacob Back
Piper Brant
Victoria Briggs
Mercedes Calderon
Lillian Churchwell
Kaylee Corbin
Jessica Day
Ryan Downey
Lily Fischer
Shad Fordyce
Alex Gomez
Choral Hahn
Carol Hipshur
McKenna Hohenadel
Marissa Holland
Gavin Hunt
Brynn Jeambey
Abigail Kemper
Evan Lawrence
Makenah Lawrence
Emily Lerch
Samantha Martinez
Dallas McAreavy
Destiney Miller
Dru Raisbeck
Chloe Ramer
Brelynn Randall
Maverick Reeves
Zachery Robertson
Owen Schreiner
Aidan Sears
Aubrey Sneddon
Dominic Solis
Robert Stanford
Marissa Symmonds
Grant Sywassink

Grace Terry